XVIII. Lelle Kupa Sakkbajnokság

XVIII. Lelle Kupa Sakkbajnokság

2023. szeptember 9-én, szombaton került megrendezésre a XVIII. Lelle Kupa Sakkbajnokság Balatonlellén. 104 versenyző négy korcsoportban ült táblához, a hevesis sakkozók 12 fővel vettek részt a versenyen.

Tisztességes versenyben, kitartóan, szép eredményeket értek el.

Matola Mirjam 4.a - 2. hely, Tóth Zselyke 2.a - 2. hely, Horváth Dominik 4.c - 6. hely, Jassó Barnabás 4.a - 7. hely, Vargovics Bence 6.c - 7. hely, Barota Mihály 2.a - 7. hely, Barota László 6.c - 8. hely, Varga Dominik 4.a - 9. hely, Horváth Zalán 2.a - 9. hely, Mák Denisz 2.a -10. hely, Farkas Ábel 2.a - 11. hely,  Cserjés Botond 6.c - 12. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Kapcsolódó galéria

XVIII. Lelle Kupa Sakkbajnokság

Pályázatok

Határtalanul pályázat
Logo ESZA
Örökös Boldog Iskola
Logo NTP
A Magyar Judo Szövetség iskolai judo programjának partneriskolája
Örökös ökoiskola
Logo Határtalanul
Okosan a pénzzel!
Csodaszarvas
Erzsébet tábor