Tájékoztató

Tájékoztató a 2020.03.16-tól (hétfőtől) életbe lépő új oktatási munkarendről!

Tisztelt Szülők!

Bizonyára értesültek arról, hogy 2020. március 16-tól (hétfőtől) átmenetileg bezárnak az oktatási intézmények kapui.

Új oktatási munkarend lép életbe, tantermen kívüli digitális munkarend szerint folytatjuk a tanévet.
Ez azt jelenti, hogy a diákok hétfőtől határozatlan ideig nem látogathatják az iskolát, de a tanítás folytatódik!

Jelenleg mi sem rendelkezünk több információval. A jövőbeni működést illetően az iskola információs csatornáin (Kréta rendszer, iskola honlapja, Facebookos osztálycsoportok) tájékoztatjuk Önöket!
Kérjük, figyeljék ezeket!

Munkatársaimmal együtt mindent megteszünk azért, hogy folytatni lehessen az oktatást, a veszély elmúltával pedig visszatérhessünk a hagyományos iskolai munkarendhez és be tudjuk fejezni a tanévet.

Együttműködésüket köszönjük!

Nagykanizsa, 2020.március 14.                                                                      Szabó Erzsébet