Sakk Diákolimpia Országos Döntő

Sakk Diákolimpia Országos Döntő

A sakk Diákolimpia Országos döntőjébe hat tanulónk és egy alsós fiú csapatunk jutott be. Egyéni versenyben Barota Mihály, Jassó Barnabás, Matola Mirjam, Szabó Luca, Tóth Zselyke és Varga Dominik Szolnokon, csapatban Horváth Dominik, Jassó Barnabás, Lukács Zsigmond és Varga Dominik Szombathelyen szállt versenybe az ország legjobbjaival. Tisztes helytállással a középmezőny volt a cél, ezt tanulóink sikeresen teljesítették. Kimagasló teljesítményt nyújtottak Matola Mirjam 8. helyen, Tóth Zselyke és Varga Dominik 20. helyen. Csapatunk szintén a 20. helyet szerezte meg, egyéni táblasorrendben Varga Dominik 10. Lukács Zsigmond 12. helyet végzett.

Felkészítő: Joóné Szépréti Andrea

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő pedagógusunknak.

Kapcsolódó galéria

Sakk Diákolimpia Országos Döntő

Pályázatok

Logo NTP
Örökös Boldog Iskola
Erzsébet tábor
Okosan a pénzzel!
Logo ESZA
Örökös ökoiskola
Határtalanul pályázat
Logo Határtalanul
Csodaszarvas