Köszöntötték azokat az általános- és középiskolás diákokat, akik szép eredményeket értek el tanulmányi versenyeken

Június 7-én tartották a 2022/23-as tanévet záró városi ünnepséget, amelyen köszöntötték azokat az általános- és középiskolás diákokat, akik szép eredményeket értek el az országos tanulmányi versenyeken, öregbítve ezzel iskolájuk és városunk hírnevét. Gratulálok Tóth Botond 4.c osztályos tanulónknak és felkészítő tanárának, Katona Péternének a Zrínyi Matematika verseny országos döntőjében elért III. helyezéshez. Nagyon büszkék vagyunk rájuk! A városi ünnepség szervezői iskolánkat kérték fel, hogy műsorunkkal színesítsük ezt a délutánt. Köszönöm a szereplőknek és felkészítőiknek a színvonalas műsort.

(Forrás: https://www.facebook.com/erzsebet.szabo.374)