Erzsébet tábor 4. a osztály

Erzsébet tábor 4. a osztály

Osztályunkkal a tavalyi évben két alkalommal is eltölthettünk 3 fantasztikus napot Zánkán. Az első nyertes pályázatunk jutalma egy tavaszi osztálykirándulás volt. A tábor 2021-ben tetőtől talpig megújult. Gyönyörű környezetben, kényelmes szálláson laktunk, finom ételeket ettünk és élveztük a szuper programokat. Koncerten voltunk, hajóztunk, változatos és érdekes játékokat játszottunk. Olyan jól éreztük magunkat, hogy megpályáztuk az „Erzsébet karácsony” tábort is. Éééés…Nyertünk! Hatalmas örömmel és izgalommal vágtunk neki a most már ismerős útnak. Igazi karácsonyi forgatagba csöppentünk. Karácsonyfa, díszek, fények! Ámulatos volt! Korcsolyázhattunk, lézerharcoltunk, vetélkedtünk, koncertet hallgattunk, mesejátékot néztünk. A rengeteg program közben szinte észrevétlenül el is telt az idő. Végül még egy karácsonyi ajándékcsomagot is kaptunk!

Annyira jó volt, hogy bármikor szívesen visszamennénk.

                                                         A 4.a osztály és a tanító nénik

Kapcsolódó galéria

Erzsébet tábor 4. a osztály

Pályázatok

Logo NTP
Örökös ökoiskola
Örökös Boldog Iskola
A Magyar Judo Szövetség iskolai judo programjának partneriskolája
Erzsébet tábor
Csodaszarvas
Határtalanul pályázat
Okosan a pénzzel!
Logo ESZA
Logo Határtalanul