Átvettük a vándorkirakót!

Átvettük a vándorkirakót!

Átvettük a vándorkirakót!

Dr. Balatoni Katalin Miniszterelnöki Biztos Asszony kezdeményezésére, 4. állomásként hozzánk is megérkezett az 1000 darabos kirakó. Köszönjük a Palini Inkey Boldizsár Általános Iskolának és Kustor Zsófia Ágnes Igazgató Asszonynak, hogy iskolánk lehet a következő állomás!

 

Pályázatok

Logo ESZA
Csodaszarvas
Interreg - ATHU BOUNCE BACK
Örökös ökoiskola
Határtalanul pályázat
Erzsébet tábor
Örökös Boldog Iskola
Okosan a pénzzel!
A Magyar Judo Szövetség iskolai judo programjának partneriskolája
Logo NTP