2022/2023. tanévi Diák Sakkolimpia

2022/2023. tanévi Diák Sakkolimpia

2022/2023. tanévi Diák Sakkolimpia városi fordulóin 26 tanulónk vett részt egyéni és csapatversenyben.

A megyei döntőre iskolánk tanulóiból 17 egyéni versenyző és 3 csapat jutott be, ahol kiegyensúlyozott, tiszta játszmákkal minden korcsoportban dobogós helyen végeztek. Az országos döntőben 6 tanulónk (Barota Mihály 1.a, Tóth Zselyke 1.a, Szabó Luca 1.a, Matola Mirjam 3.a, Jassó Barnabás 3.a, Varga Dominik 3.a), és az alsós fiú csapatunk (Lukács Zsigmond 4. c, Varga Dominik 3.a, Ács Barnabás 3.a, Jassó Barnabás 3.a, Horváth Dominik 3.b) képviseli Zala megyét Szolnokon és Szombathelyen.

Felkészítő: Joóné Szépréti Andrea

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő pedagógusunknak.

Kanizsa Tv: Diákolimpiai csapatverseny

Kapcsolódó galéria

2022/2023. tanévi Diák Sakkolimpia

Pályázatok

A Magyar Judo Szövetség iskolai judo programjának partneriskolája
Csodaszarvas
Logo ESZA
Logo NTP
Örökös Boldog Iskola
Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel!
Határtalanul pályázat
Logo Határtalanul
Erzsébet tábor